Olof Ahlberg bronshuvud

Olof Ahlberg bronshuvud
Olof Ahlberg bronshuvud
Olof Ahlberg bronshuvud
Olof Ahlberg bronshuvud
Olof Ahlberg bronshuvud
Olof Ahlberg bronshuvud
Olof Ahlberg bronshuvud
Olof Ahlberg bronshuvud

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF AHLBERG (1876-1956): Kvinnohuvud, gjuten i brons monterad på stensockel, signerad Olof Ahlberg, höjd 22,5 cm.

Obetydligt nagg på sockeln

437218

2017-02-03