Olof Ahlberg skulptur

Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOF AHLBERG (1876-1956): Komposition med mor, far och barn, gips, höjd ca 36 cm

Skador, nagg

437223

2017-02-03