Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLOF AHLBERG (1876-1956): Komposition med mor, far och barn, gips, höjd ca 36 cm
Skador, nagg
437223
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här