Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIN, allmoge, 1700-tal, Jämtland, bemålat i röda toner utvändigt och gröna invändigt, smitt originallås med nyckel, daterat 1791, höjd ca 21, 35x34 cm
Patina, slitage
437226
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här