Lodregulator

Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator

Klubbat för:

14 000 SEK

1 500 SEK

LODREGULATOR, sent 1800-tal, i valnöt och mahogny, mässingslod, höjd ca 140, bredd 44 cm

Visst slitage, ej funktionstestat, möjligen ej helt komplett

437227

2017-02-03