Klubbat för:
14 000 SEK
1 500 SEK
LODREGULATOR, sent 1800-tal, i valnöt och mahogny, mässingslod, höjd ca 140, bredd 44 cm
Visst slitage, ej funktionstestat, möjligen ej helt komplett
437227
2017-02-03