Stolar/taburetter ett par Louis Seize-stil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR/TABURETTER, Louis Seize-stil, rikt skuren dekor, bronserade, textilklädd sits,sent 1800-tal, höjd ca 63, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, lagningar, senare renoverade och kompletterade
437230
2017-02-03