Stolar/taburetter ett par Louis Seize-stil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR/TABURETTER, Louis Seize-stil, rikt skuren dekor, bronserade, textilklädd sits,sent 1800-tal, höjd ca 63, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, lagningar, senare renoverade och kompletterade

437230

2017-02-03