Peder Duke Konkret

Peder Duke Konkret
Peder Duke Konkret
Peder Duke Konkret
Peder Duke Konkret

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Utan titel, a tergo signerad och daterad Peder Duke 1989, olja på duk, ca 106x117 cm

437232

2017-04-29