Karmstolar gustaviansk stil
2017-02-04
437241
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, björk, skuren dekor, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm
Slitage och fläckar