Stina Tirén Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STINA TIRÉN (1886-1951), fjällandskap, signerad Stina Tirén, olja på pannå, ca 46x54 cm

Smärre färgbortfall

437244

2017-02-03