Lars Ramstedt Konkret

Lars Ramstedt  Konkret
Lars Ramstedt  Konkret
Lars Ramstedt  Konkret
Lars Ramstedt  Konkret
Lars Ramstedt  Konkret
Lars Ramstedt  Konkret

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS RAMSTEDT (född 1953): "Tiden", signerad och daterad 87, olja på duk, ca 104x84 cm

Färgbortfall

437263

2017-04-29