Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, orientaliskt, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, höjd ca 84, 46x9 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
437269
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här