Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

LARS ENARSSON (1888-1963): Same, skuren i trä, på skidor, signerad LE, höjd ca 17 cm

Lagning på ena foten

437308

2017-02-02