Gösta Werner färglitografier

Gösta Werner färglitografier
Gösta Werner färglitografier
Gösta Werner färglitografier
Gösta Werner färglitografier
Gösta Werner färglitografier
Gösta Werner färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1992): (2) Marina motiv, signerade Gösta Werner, PT resp 204/260, färglitografier, ca 40x54 resp 47x39 cm

437330

2017-02-03