Trädgårdsstolar ett par
2017-02-03
437342
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, gjuten lättmetall med genombruten dekor, vitmålade, 1900-talets andra hälft, höjd ca 84, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, smuts