Trädgårdsstolar ett par

Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par
Trädgårdsstolar ett par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, gjuten lättmetall med genombruten dekor, vitmålade, 1900-talets andra hälft, höjd ca 84, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, smuts

437342

2017-02-03