Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
GALLERSKÅL, SALTKAR, 2 st, silver och glas, 18/1900-tal, skålen mått ca 23x19 cm, silvervikt ca 260 g, saltskedar i nysilver medföljer
Bruksslitage
437353
2017-02-03