Gallerskål och saltkar

Gallerskål och saltkar
Gallerskål och saltkar
Gallerskål och saltkar
Gallerskål och saltkar
Gallerskål och saltkar
Gallerskål och saltkar

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

GALLERSKÅL, SALTKAR, 2 st, silver och glas, 18/1900-tal, skålen mått ca 23x19 cm, silvervikt ca 260 g, saltskedar i nysilver medföljer

Bruksslitage

437353

2017-02-03