Lars Erik Falk Modul relief Konkret
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LARS ERIK FALK (född 1922): "Modul relief 10", signerad och daterad 1974 på baksidan, aluminiumprofiler på trä, ca 59x50 cm, den vita kvadraten i trä 30x33 cm,
PROVENIENS: Galerie Belle, utställning 69
437364
2017-04-29