Lars Erik Falk Modul relief Konkret

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): "Modul relief 10", signerad och daterad 1974 på baksidan, aluminiumprofiler på trä, ca 59x50 cm, den vita kvadraten i trä 30x33 cm,

PROVENIENS: Galerie Belle, utställning 69

437364

2017-04-29