Skåp nybarock
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, nybarock, betsad ek, träskuren dekor, med dekor av mässingsplåt i form av kungligt monogram, invändigt inrett med 2 hyllplan, höjd ca 137, 49x24 cm, nyckel finns
Slitage, torrsprickor, låsmekanismen renoverad
437370
2017-02-05