Bordsur i empiestil

Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, omkring 1900, empirestil, mahogny, förgylld dekor, höjd 43, 26x16 cm, pendel finns

Nyckel saknas, fanerskador

437372

2017-02-05