Theodor Lundberg bronserad metall

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THEODOR LUNDBERG (1852-1926): Bellman, signerad och daterad Lundberg 1890, Otto Meyer Komp, bronserad metall, höjd ca 52 cm
PROVENIENS: Restaurang Lingården, Skansen Stockholm

Nedertill med bristning, färgbortfall

437410

2017-02-06