Theodor Lundberg bronserad metall
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
THEODOR LUNDBERG (1852-1926): Bellman, signerad och daterad Lundberg 1890, Otto Meyer Komp, bronserad metall, höjd ca 52 cm
PROVENIENS: Restaurang Lingården, Skansen Stockholm
Nedertill med bristning, färgbortfall
437410
2017-02-06