Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRUS, 2 st., cloisonné, Kina, 1800-talets slut, snarlik dekor av blommor, fåglar samt fjärilar, höjd ca 19 cm
Slitage, nagg
437417
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här