Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, sannolikt Beshir, ca 223x93 cm
Slitage, mindre skador och lagning, senare langetteringar samt fransar
437424
2017-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här