Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, sannolikt Beshir, ca 223x93 cm

Slitage, mindre skador och lagning, senare langetteringar samt fransar

437424

2017-02-09