Bengt Åberg oljemålning

Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT ÅBERG (född 1941): Syrener, signerad Bengt Åberg, olja på duk, ca 61x50 cm

437426

2017-02-03