Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR GREIBER (född 1919): "Sommarutflykt", signerad Greiber, olja på duk, ca 94X94 cm

437430

2017-02-03