Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, toppskiva i sten, valnötsfaner, beslag i bronserad metall, höjd ca 158, 82x35 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen

Fanerskador, lagad stenskiva

437435

2017-02-03