Seton Ekolsund Firma Svenskt Tenn propp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, sannolikt, propp till vinflaska, tenn och mässing, gravyr med adlig krona, diameter 6 cm, 1930/40-tal, ej stämplad.

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm.

437473

2017-02-14