Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, sannolikt, propp till vinflaska, tenn och mässing, gravyr med adlig krona, diameter 6 cm, 1930/40-tal, ej stämplad.
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm.
437473
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här