Zygmunt Szreter Schretter oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ZYGMUNT SZRETER SCHRETTER (Polen 1896-1977): Studie av sittande kvinna, a tergo med studie av sittade herre, signerad, olja på pannå, ca 49x32 cm

437491

2017-02-06