Einar Bäckström bordslampa Light up the Dark

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1940/50-tal, fot och skärm i mässing, skaft med lindat läder, stämpelmärkt EBM 5013 Made in Sweden, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

437496

2017-02-13