Bokskåp alm

Bokskåp alm
Bokskåp alm
Bokskåp alm
Bokskåp alm
Bokskåp alm
Bokskåp alm
Bokskåp alm
Bokskåp alm

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, alm, ca 1900, jugend, överskåp med glasdörrar, flyttbar hyllinredning, underskåp med dörrar, skuren dekor, höjd ca 240, 118x38 cm

Proveniens: Weda gård, Östergötland

Bruksslitage

437497

2017-02-03