Bokskåp alm
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKSKÅP, alm, ca 1900, jugend, överskåp med glasdörrar, flyttbar hyllinredning, underskåp med dörrar, skuren dekor, höjd ca 240, 118x38 cm
Proveniens: Weda gård, Östergötland
Bruksslitage
437497
2017-02-03