Rinaldi oljemålning

Rinaldi oljemålning
Rinaldi oljemålning
Rinaldi oljemålning
Rinaldi oljemålning
Rinaldi oljemålning
Rinaldi oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

M RINALDI (född 1919): Marinmotiv, signerad M Rinaldi, olja på duk, ca 40X50 CM

kRACKELERAD

437498

2017-02-03