Skänk gustaviank stil

Skänk gustaviank stil
Skänk gustaviank stil
Skänk gustaviank stil
Skänk gustaviank stil
Skänk gustaviank stil
Skänk gustaviank stil
Skänk gustaviank stil
Skänk gustaviank stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, ljusmålad, räfflad dekor, dörrpar med romber, låda, höjd ca 116, 100x46 cm

Senare bemålning, bruksslitage

437501

2017-02-03