Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, ljusmålad, räfflad dekor, dörrpar med romber, låda, höjd ca 116, 100x46 cm
Senare bemålning, bruksslitage
437501
2017-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här