Bestick silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICK, 21 dlr, silver, bestående av: 8 skedar, huvudsakligen gammal fransk, samt 12 skedar te- och kaffemodeller, huvudsakligen gammal fransk, samt skohorn med skaft i sterlingsilver, längder ca 12-22 cm, totalvikt ca 639 g (exkl skohorn)
Bruksslitage, ställvis bucklor
437514
2017-02-03