Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 21 dlr, silver, bestående av: 8 skedar, huvudsakligen gammal fransk, samt 12 skedar te- och kaffemodeller, huvudsakligen gammal fransk, samt skohorn med skaft i sterlingsilver, längder ca 12-22 cm, totalvikt ca 639 g (exkl skohorn)

Bruksslitage, ställvis bucklor

437514

2017-02-03