Lena Bengtson oljemålning

Lena Bengtson oljemålning
Lena Bengtson oljemålning
Lena Bengtson oljemålning
Lena Bengtson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA BENGTSON (1900-tal): Hästporträtt av Bill Hickey ( morfar till Piper Cub), signerad Lena Bengtson 66, olja på pannå, ca 42x58 cm

Bill Hickey är morfar till PIPER CUB

437517

2017-02-03