Dockskåpstillbehör 1900-tal

Dockskåpstillbehör 1900-tal
Dockskåpstillbehör 1900-tal
Dockskåpstillbehör 1900-tal
Dockskåpstillbehör 1900-tal
Dockskåpstillbehör 1900-tal
Dockskåpstillbehör 1900-tal
Dockskåpstillbehör 1900-tal
Dockskåpstillbehör 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, bl a Nolbyn, bestående av: säng, vagga, utdragssoffa, byrå, bord, 2+3 stolar, 1 par armlänstolar, blombord, spiselkrans, diverse kökstillbehör, tavlor, m.m., samt fyra dockor

Skador, enstaka delar saknas

437537

2017-02-07