Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELLI HEMBERG (1896-1994), "Vågen", trärelief, 1960-tal, monogramsignerad EH, längd ca 112 cm
LITTERATUR: "Elli Hemberg: 1896-1994 - En konstnärsbiografi" av Beate Sydhoff, sid 124
437575
2017-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här