Josef Frank skrivbord

Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord
Josef Frank skrivbord

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOSEF FRANK, skrivbord, Svenskt Tenn, modellnummer 590, fanerat med ask och körsbär, hörnbeslag i mässing, sargen med låda samt utdragbar skrivskiva, höjd 75, 200x100 cm

Skiva med krackeleringar i lacken

437576

2017-02-04