Josef Frank skrivbord
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOSEF FRANK, skrivbord, Svenskt Tenn, modellnummer 590, fanerat med ask och körsbär, hörnbeslag i mässing, sargen med låda samt utdragbar skrivskiva, höjd 75, 200x100 cm
Skiva med krackeleringar i lacken
437576
2017-02-04