Seton Ekolsund Tesamovar pläter England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TESAMOVAR MED RECHAUD, pläter, Jas Aitchinson, Edinburgh, 1800-tal, gravyr av släkten Setons valspråk "Hazard Zit Forward", (Framåt trots risken), höjd ca 36 cm, stämplad

Smärre slitage

437609

2017-02-14