Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDWARD HALD, vas, Orrefors, 1900-talets början, dekor av fiskar, undertill märkt Orrefors HA1919, höjd ca 27 cm
Bruksslitage
437623
2017-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här