Vas Hald

Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDWARD HALD, vas, Orrefors, 1900-talets början, dekor av fiskar, undertill märkt Orrefors HA1919, höjd ca 27 cm

Bruksslitage

437623

2017-02-04