Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TESERVIS, 9 dlr, porslin, 1800-talets mitt, senempire, dekor av guldbård, tekannans höjd ca 21 cm
Slitage
437631
2017-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här