Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FJÄRILSBORD, mahogny, 1800-tal, sengustavianskt, på hjultrissor i mässing, höjd ca 79, diameter 48, uppfällt 104 cm
Slitage, gånggärnen flyttade
437634
2017-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här