Vaser Japan brons

Vaser Japan brons
Vaser Japan brons
Vaser Japan brons
Vaser Japan brons
Vaser Japan brons
Vaser Japan brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASER, 1 par, brons, Japan, 1900-talets första hälft, dekor i relief av sångfåglar samt blommor, höjd ca 24 cm

Slitage, fläckar

437635

2017-02-04