Skulpturer Dahlberg och Wallin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, terracotta, signerad Elsie Dahlberg resp ? Wallin, sittande figurer, höjd ca 13 resp 21 cm

En skulptur (Dahlberg) med lagning

437638

2017-02-04