Ivar Södergren signerad 1999 Dalarna

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAR SÖDERGREN (född 1949): Dalasatir, signerad och daterad Ivar Södergren 1999, olja på pannå, 90x117 cm

Litet färgbortfall

437640

2017-02-04