Färglitografi Reinhold Ljunggren

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Anders Bryggmästar gata Eksjö, signerad och annoterad R. Ljunggren p.t., färglitografi, ca 30,5x39,5 cm

437659

2017-02-07