Bricka pläter Ryssland

Bricka pläter Ryssland
Bricka pläter Ryssland
Bricka pläter Ryssland
Bricka pläter Ryssland
Bricka pläter Ryssland
Bricka pläter Ryssland
Bricka pläter Ryssland
Bricka pläter Ryssland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, pläter, Ryssland, stämplad St Petersburg, ca 52x39 cm

Bruksslitage, graverat monogram på undersidan

437664

2017-02-04