Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALADIÈRE, STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av bl a flodlandskap, höjd ca 12, 24x24 resp 32x25 cm
Nagg
437687
2017-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här