Saladière stekfat Kina

Saladière stekfat Kina
Saladière stekfat Kina
Saladière stekfat Kina
Saladière stekfat Kina
Saladière stekfat Kina
Saladière stekfat Kina
Saladière stekfat Kina
Saladière stekfat Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALADIÈRE, STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av bl a flodlandskap, höjd ca 12, 24x24 resp 32x25 cm

Nagg

437687

2017-02-04