Emaljarbeten Kina

Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina
Emaljarbeten Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, MINDRE FAT, 3 dlr., emalj, Kina, 1800-tal, polykrom dekor av figurer, längd ca 10-12 cm

Emaljbortfall, slitage

437692

2017-02-04