Otto Hesselbom oljemålning

Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

OTTO HESSELBOM (1848-1913): Rogslösa kyrka (utanför Vadstena), signerad O Hesselbom 1895, olja på duk, ca 46x75,5 cm

Kuntoraportti

437699

Päivämäärä:

2017-02-08