Otto Hesselbom oljemålning
Klubbat för:
9 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
OTTO HESSELBOM (1848-1913): Rogslösa kyrka (utanför Vadstena), signerad O Hesselbom 1895, olja på duk, ca 46x75,5 cm
Kuntoraportti
437699
Päivämäärä:
2017-02-08