Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Plundrare med byte från brinnande stad, sannolikt Frankrike möjligen någon i kretsen kring Jean Leon Gerome, olja på duk, ca 44x37 cm
Mindre partier med rynkbildning.
437701
2017-02-08