Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Plundrare med byte från brinnande stad, sannolikt Frankrike möjligen någon i kretsen kring Jean Leon Gerome, olja på duk, ca 44x37 cm

Mindre partier med rynkbildning.

437701

2017-02-08