Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): Motiv med Solna kyrka, signerad och daterad C. Fahlcrantz 1843, olja på duk, 27x37 cm
Dukskador
437707
2017-02-08