Oljemålning Carl Johan Fahlcrantz

Klubbat för:

4 800 SEK

2 000 SEK

CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): Motiv med Solna kyrka, signerad och daterad C. Fahlcrantz 1843, olja på duk, 27x37 cm

Dukskador

437707

2017-02-08