Isak Fredrik Kullberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISAK FREDRIK KULLBERG (1853-1917), tillskriven: Rovfågel, olja på duk, ca 68x61 cm

Lagning, revvor, hål. oramad

437717

2017-02-04