Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNKSKÅP, för hörn, Dalarna, bär datering 1797, brunmålat med polykrom dekor av kurbits, höjd ca 138, 88x52 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage, smärre skador
437723
2017-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här